سخن روز /
جلسه ی هم اندیشی مدیریت تعاون روستایی استان کرمان و اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی
1400/02/09

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان کرمان:

جلسه ی هم اندیشی مدیریت تعاون روستایی استان کرمان  و اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی با حضور  مدیر تعاون روستایی استان،معاون تعاون اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی ،دبیر اتاق تعاون استان ،مدیر عامل اتحادیه مرغداران و مدیرعامل اتحادیه مرغداران 417 استان کرمان(زیر مجموعه اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی)در خصوص تقویت و هم افزایی شبکه در محل دفتر مدیر تعاون روستایی استان کرمان برگزار شد.

در این جلسه مهندس رئیسی ضمن خیر مقدم به مدعوین بیان نمود: ما باید در جاهایی که افرادی مانند مدیران عامل تشکل ها که خالصانه و به نحو مطلوب تمام توان و تلاش خود را به کار می برند و کارها را در مجموعه شبکه تعاون روستایی پیش می‌برند حمایت کنیم و این حمایت بایددر چارچوب قانون و بر اساس ضوابط و مقررات باشد.

وی در ادامه اظهارکرد: ما باید واقع بین و حقیقت گرا باشیم و کار کارشناسی و آنچه را که واقعیت دارد را سر لوحه ی کارهای خود قرار دهیم.

مدیر تعاون روستایی استان در ادامه گفت :کار کردن در مجموعه شبکه تعاون روستایی ایثارگری است ،خصوصا در شرایط فعلی که بر کشور حاکم است و ما باید تدبیر کنیم و درایت داشته باشیم تا بتوانیم اهداف سازمانی خود را به نحو مطلوب پیش ببریم.

 وی عنوان نمود: کار کردن در شرایط سهل و آسان ، هنر نیست، در شرایط سخت و دشوار فعالیت و انجام امور محوله هنر است بنابراین لازمه کارکردن ، مدیریت است تا افراد بتوانند بیشترین کارایی را در مجموعه فعالیت خود  داشته باشند.

در پایان این نشست طرفین جهت رفع اختلاف پیش آمده ، مقرر نمودند، اتاق تعاون بعد از اتمام ماه مبارک رمضان جلسه ی کارشناسی بین اتحادیه مرغداران با حضور کارشناسان حقوقی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و تعاون روستایی استان کرمان تشکیل و نتیجه به اطلاع اداره کل تعاون و تعاون روستایی رسانده شود.

ضمنا مقرر شد با عنایت به بند ب ماده 9 قانون، بخش تعاونی اقتصاد جمهوری اسلامی مصوب 1370 عدم عضویت در تعاونی اتحادیه مشابه برای طرفین لازم الاجرا باشد.

شایان ذکر است در ادامه  طرفین از اتحادیه مرغداران تعاون روستایی و اتحادیه مرغداران 417 استان کرمان که زیرمجموعه اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی می باشد بازدید به عمل آوردند.

 

تعداد مشاهده خبر13 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal